#jezdzostroznie
Wysyłki z naszego magazynu oraz dostawy z ESP realizowane są na bieżąco. Działamy normalnie - zamów, zamontuj i jeźdź ostrożnie.

Galeria przedmiotu

Kufry boczne Customaccess Voyager (2x 33 litry)

Kufry boczne Customaccess Voyager (2x 33 litry)

- ARS001N
W magazynie 1 kpl.
Zamów teraz, a otrzymasz w ŚRODĘ.
Szybka wysyłka kurierem. Doręczenie nawet w 24h! 17:59 | 1
900,00 zł
Wysyłka od ręki.
Kolor
  • Czarny (N)

Kufry boczne Customaccess zaprojektowany specjalnie do przewożenia bagażu w motocyklach typu custom i chopper.

Kufer lakierowany czarny, dodatki plastikowe imitujące chromowane.

W komplecie światło stop z funkcją światła pozycyjnego (wiązka trzyprzewodowa) zdecydowanie poprawiające widoczność motocykla i bezpieczeństwo. Dołączone jest także zapasowe - pomarańczowe szkło - pozwalające zmienić światła w kierunkowskazy.

Mocowanie na dwie śruby - poprzez przewiercenie tylnej ścianki kufra - kufry mogą być mocowane na bagażnikach Customaccess typu SL… i SN…. oraz innych uchwytach uniwersalnych.

Pojemność: 2× 33 litry.

Wymiary: 500 mm x 370 mm x 220 mm.

Do kufrów NIE mieści się kask (są za wąskie).

Opis - dane techniczne

Producent
Customacces
- 1 sztuk
Producent
Customacces
- 1 sztuk

GWARANCJA

Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte standardową, dwuletnią rękojmią sprzedawcy. Dotyczy ona możliwych wad fizycznych produktu. Wszelkie problemy z zakupionymi towarami staramy się rozwiązywać bez zbędnej zwłoki i z korzyścią dla klienta. Jeżeli masz jakaś uwagę, problem lub po prostu pytanie - skontaktuj się z nami!

ZWROTY

Zgodnie z aktualnymi przepisami, osoba fizyczna dokonująca zakupu na odległość, ma prawo dokonać zwrot zakupionego produktu w terminie 14 dni od jego otrzymania.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu - przejdź na stronę Informacje o zwrotach - znajdziesz tam wygodny formularz zwrotu i instrukcję postępowania.

REKLAMACJE

Wszystkie sprzedawane produkty są nowe i są objęte standardową rękojmią - 24 mies. na osobę fizyczną, 12 mies. do użytku firmowego. Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie znalazły się produkty wysokiej jakości, które będą Ci służyć długo i bez problemów.

Jeżeli jednak potrzebujesz zgłosić reklamację:

1) zgłoś problem telefonicznie lub mailowo (możesz podesłać zdjęcia!) - to przyspiesza procedurę reklamacyjną;

2) odeślij produkt na nasz adres: Jotes s.c. Lipowa 57, 55-040 Wierzbice dołączając kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi informacją.

Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów reklamacji.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie sklepu PUIG.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć