Szyby turystyczne

Szyby turystyczne motocyklowe PUIG zapewniają doskonałą ochronę przed wiatrem i zimnem. Są niezbędne na każdą wyprawę motocyklową. Zaprojektowane w wirtualnym tunelu aerodynamicznym, doskonałej jakości i o świetnym wyglądzie dopasowanym do linii motocykla.

Aktywne filtry

 

Szyba na każdą pogodę

Słońce, bezchmurne niebo i przyjemny wiatr we włosach. Niestety nie zawsze to tak wygląda. Na co dzień musimy do tego obrazka dołożyć deszcz, silny wiatr oraz setki owadów na naszej twarzy. Dlatego każdy motocyklista prędzej czy później decyduje się na zakup takiego osprzętu jak szyby motocyklowe turystyczne. Lepiej prędzej :) Kupując szybę motocyklową PUIG możemy liczyć na:

 • ochronę przed wiatrem
 • ochronę przed chłodem
 • zabezpieczenie przed owadami
 • ograniczenie oporu powietrza.
 • Montaż dedykowanej dla naszego jednośladu szyby motocyklowej w sposób odczuwalny podnosi komfort naszej podróży, powodując, że opór powietrza szczególnie podczas większych prędkości jest ograniczony, co przekłada się w realny sposób na mniejsze zmęczenie kierującego. Ma to bardzo duże znaczenie szczególnie podczas dłuższych przejażdżek, które podczas podróży turystycznych są codziennością.

  PUIG - najlepszy wybór

  Kiedy już mamy świadomość co do konieczności wyposażenia naszego motocykla w szybę, pozostaje przed nami jeszcze jedno ważne zadanie- wybór odpowiedniej szyby motocyklowej turystycznej. Zadanie to jednak w znacznym stopniu ułatwienia nam producent. PUIG wytwarza idealnie dopasowane wymiarami szyby do każdego modelu motocykla. Ich produkty spełniają najwyższe normy jakościowe, ponieważ część skomplikowanego procesu produkcyjnego stanowią testy szyb przeprowadzane w wirtualnym tunelu aerodynamicznym.

  Jakość jak zawsze najważniejsza

  Proponowane szyby motocyklowe turystyczne, oprócz trwałości charakteryzują się niską wagą, co znacznie wpływa na jakość jazdy. Wybierając szybę motocyklową turystyczną mamy do wyboru kilka kolorów, jednak w praktyce najlepiej sprawdzają się szyby przeźroczyste oraz przydymione. Należy jednak mieć świadomość, że jeżeli podróżujemy dużo nocą najlepiej zakupić szybę przeźroczystą, która zapewni nam optymalną widoczność bez względu na porę.

  Szyby motocyklowe turystyczne oprócz tego, że poprawiają komfort wpływają także na bezpieczeństwo jazdy ograniczając ilość czynników, które mogłyby zaburzyć widoczność. Dodatkową ochronę możemy sobie zapewnić dokupując dodatkowo do szyby regulowany deflektor, który jeszcze bardziej podnosi wygodę podróży poprzez możliwość regulacji kąta ustawienia.

  Produkt dodany do listy życzeń

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć