Owiewki Naked New Generation

Owiewki motocyklowe PUIG Naked New Generation do najnowszych motocykli typu naked - zapewniają skuteczną ochronę przed wiatrem i wysoki komfort jazdy. Zostały zaprojektowane pod linię danego motocykla. Łączą doskonałe wykonanie i atrakcyjny wygląd. Dołączony dedykowany zestaw montażowy.

Aktywne filtry

 

Popularne i praktyczne nakedy

Motocykle typu Naked cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. Wyróżniają się dużą praktycznością oraz niepowtarzalnym wyglądem. Dodatkowo możemy je „ubrać” pod siebie w wybrane przez nas akcesoria. Daje to nieskończenie wiele możliwości realizacji własnej motocyklowej pasji i pełnej personalizacji motocykla. Jednym z niezbędnych akcesoriów są owiewki Naked New Generation.

Dlaczego motocykliści chętnie sięgają po owiewki Naked New Generation? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Każdy motocyklista dąży do poprawy komfortu podczas swoich przejażdżek. Owiewki, właśnie zapewniają podniesienie komfortu podczas jazdy. Zatrzymują na sobie wszystkie niepożądane obiekty, które bez owiewki znalazłyby się na kasku.

Wbrew wszelkim oporom

O aerodynamice w odniesieniu do jazdy na motocyklu można napisać niejedną książkę. Montaż owiewek motocyklowych ma na celu zwiększenie komfortu podróży, szczególnie przy złych warunkach atmosferycznych.

Ach ten desing

Owiewki Naked New Generation PUIG potrafią w znaczący sposób wpłynąć na wygląd naszego motocykla. Proponujemy owiewki w różnych wersjach kolorystycznych tak, by możliwe było idealne dopasowanie do motocykla żeby razem tworzyły spójną całość. W przypadku owiewek motocyklowych proponujemy także cztery stopnie przyciemnienia oraz wiele innych, atrakcyjnych kolorów.

Owiewki motocyklowe PUIG projektowane są z dbałością o detale dopasowane idealnie do poszczególnych modeli motocykli.

Oprócz względów czysto praktycznych nie możemy zapominać o walorach wizualnych, jakie możemy osiągnąć poprzez montaż owiewki Naked New Generation. Idealnie pasuje tu stwierdzenie- mała zmiana, a jednak duży efekt- dzięki tej niewielkiej części poprawiamy jakość naszej podróży oraz polepszamy wygląd motocykla.

Jak zostać bohaterem swojego garażu

Zestaw owiewek motocyklowych PUIG zawiera w swoim składzie dedykowany zestaw służący do montażu. Liftingu swojej maszyny poprzez zamontowanie owiewki możemy dokonać samodzielnie. Dołączone akcesoria, ułatwiają to zadanie i czynią je dziecinnie prostym. Każdy z nas na pewno poradzi sobie z tym bez problemu.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć