Szyby sportowe

Szyby sportowe motocyklowe PUIG z podwójnym garbem poprawiają aerodynamikę w motocyklach sportowych nawet o kilkadziesiąt procent. Lepiej chronią motocyklistę przed wiatrem i zimnem. Zostały zaprojektowane w wirtualnym tunelu aerodynamicznym, z wykorzystaniem doświadczenia z MotoGP i WSBK. Szyby PUIG to doskonała jakość i o świetny wygląd dopasowany do linii motocykla.

Aktywne filtry

 

Szyba poprawia aerodynamikę

Zakup szyby to praktycznie konieczność przy motocyklach sportowych. Dynamiczna jazda powoduje duże opory powietrza. Do tego wiatr, deszczem i owad. Rozwiązaniem w sportach jest dobra sportowa szyba motocyklowa od PUIG.

Kwestie związane z szeroko pojętą aerodynamiką stanowią bardzo ważny aspekt jazdy na motocyklu sportowym. Właściwe nakierowanie pędu powietrza zwiększa komfort jazdy. Poprawa współczynnika Cx może wynieść nawet kilkadziesiąt procent.

Znakomity, agresywny wygląd pojazdu

Szyby PUIG to także znakomity wygląd naszego motocykla. Sportowa szyba motocyklowa potrafi dodać mu pazura. Producent doskonale zdaje sobie z tego sprawę dlatego szyby motocyklowe sportowe PUIG wytwarza w kilku wersjach kolorystycznych oraz w czterostopniowej skali przyciemniania, tak by każdy z nas mógł w pełni dostosować szybę do designu całego motocykla.

Doświadczenia wyścigowe

Jak w każdej dziedzinie życia tak i przy produkcji akcesoriów do motorów nic nie jest w stanie zastąpić wiedzy opartej na doświadczeniu. PUIG od etapu projektu szyb motocyklowych sportowych, aż do wyjazdu ich z fabryki czerpie z doświadczeń zdobytych podczas wyścigów motocyklowych klasy MotoGB oraz WSBK. Dzięki takiej konfrontacji pomysłu technicznego oraz praktyki możemy być pewni, że otrzymamy najwyższy jakościowo produkt.

Do najnowszych supersportów przeznaczona jest także linia szyb wyścigowych R-Racer. Mają dodatkowe wydłużenie, całkowicie przypominając te z zawodowych cykli wyścigowych.

Szyby motocyklowe sportowe to naprawdę szeroka gama produktów. W motocyklu o sportowym charakterze oprócz podstawowej funkcji ochronnej poprawia także aerodynamikę oraz znaczącą zwiększa atrakcyjny wygląd pojazdu. Podwójny garb szyb motocyklowych sportowych na pewno wyróżni nasz jednoślad na tle innych.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć