Kategoria: Crash pady

Aktywne filtry

Crash pady PUIG do BMW G310R 16-19

BMW
530,00 zł
Nr kat: 8566 W magazynie 2 szt.
Skuteczna ochrona silnika przed uszkodzeniem. Bezinwazyjny montaż. Opcjonalne kolorowe gumki. Zaprojektowane do BMW G310R. Model PUIG: 8566.

Crash pady PUIG do BMW S1000RR 19

Crash pady PUIG do BMW... Crash pady PUIG do BMW... 2
 • Nowy
BMW
460,00 zł
Nr kat: 3706 Na zamowienie
Skuteczna ochrona silnika przed uszkodzeniem. Prosty montaż. Opcjonalne kolorowe gumki. Zaprojektowane do BMW S1000RR. Model PUIG: 3706.

 

Ochrona przede wszystkim

Każdy motocyklista powinien zapewnić sobie bezpieczeństwo podróżowania. Jeżeli do części motocyklistów argument ten nie przemawia, na pewno przemówi kolejny dotyczący troski o swoją maszynę. Crash pady mają za zadanie ochronić nasz motocykl przed skutkami, jakie może przynieść nawet z pozoru niegroźny upadek.

Koszty naprawy i czas, jaki można stracić w oczekiwaniu na części zamienne po szlifie, nie są tego warte. Kupując crash pady PUIG zapewniamy i sobie i swojemu motocyklowi ochronę w przypadku nieprzewidzianych wydarzeń.

Montaż i rodzaje crash padów

Crash pady możemy podzielić na podstawie sposób montażu:

 • mocowane bezpośrednio, na jednej śrubie
 • zaawansowana konstrukcja wymagająca kilkupunktowego zamocowania
 • Oraz według typu:

 • zwykłe crash pady R12/R19
 • crash pady PUIG PRO z powiększoną ochroną.
 • Plusem pierwszego rozwiązania jest prostota jego montażu, jednak na tym zalety się kończą. Podczas uderzenia z dużą siłą, która skupi się tylko na jedynej śrubie osłona może nie wytrzymać, to rozwiązanie najlepiej sprawdza się przy delikatnych kolizjach. Dlatego jeżeli już decydujemy się na zabezpieczenie swojego motocykla podejdźmy do tematu poważnie i zainwestujmy w takie rozwiązania konstrukcyjne, które spełnią swoje zadanie w każdej sytuacji.

  Kupując crash pady PUIG otrzymujesz wszystkie niezbędne elementy montażowe oraz czytelną instrukcję w postaci schematu. Mimo to w przypadku bardziej skomplikowanych modeli zalecamy montaż przez wykwalifikowanego mechanika.

  Zakup crash pada to inwestycja

  Dokonując zakupu crash padów dla naszego motocykla powinniśmy podejść do tego wydatku jako do inwestycji. Kwota, jaką kosztują oryginalne części do naszego motocykla nie jednego z nas może wprawić w osłupienie. Koszt, jaki poniesiemy na zakup crash padów będzie tylko małym ułamkiem kosztów jakie poniesiemy w przypadku ich braku.

  Niepowtarzalny design

  Montaż crash padów oprócz swojej podstawowej funkcji może także pozytywnie wpłynąć na wygląd naszego motocykla. PUIG oferyje wyłącznie crash pady dedykowane dla poszczególnych modeli motocykli, można je także dostosować za pomocą kolorowych dodatków (gumek i zaślepek śrub).

  Z elementami mającymi za zadanie ochronę, sytuacja wygląda podobnie jak z ubezpieczeniem. Oba wydają nam się zbędne dokąd nie spotka nas sytuacja, kiedy okazują się niezastąpione i nie wyobrażamy sobie już bez nich życia. Zawsze warto się zabezpieczyć - zapraszamy na zakupy crash padów PUIG.

  Produkt dodany do listy życzeń
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć