Szyba turystyczna PUIG do BMW F800GT 13-20 (z deflektorem)

Szyba turystyczna PUIG do BMW F800GT 13-20 (z deflektorem)

- 6503H
670,00 zł
rating
Średnia 5/5 - komentarze: 2
Wysyłka od ręki.
Dłuższa od fabrycznej o 14 cm plus regulowany deflektor. Skutecznie poprawia ochronę przed wiatrem. Zaprojektowana do BMW F800GT. Model PUIG: 6503.
Kolor
  • Lekko przyciemniany (H)

Turystyczna szyba PUIG z regulowanym deflektorem.

Przedłużona w górnej części, zapewnia doskonałą ochronę przed wiatrem nawet przy długich podróżach. Dodatkowo posiada zamontowany regulowany w 3 pozycjach (plus 3 kąty nachylenia w każdej pozycji) deflektor, który jeszcze dodatkowo poprawia aerodynamikę i zmniejsza turbulencje. Otwory pod deflektor są już fabrycznie nawiercone.

Szyba posiada wysoką jakość optyczną. Mocowana jest w miejsce fabrycznej, za pomocą fabrycznych śrub. Posiada niemiecki atest TUV.

Zastosowanie:

  • BMW F800GT 2013-2020

Opis - dane techniczne

Zastosowanie
BMW F800GT
Kształt
Turystyczny z deflektorem
Wymiary (długość x szerokość)
610 x 370 mm (+deflektor)
Długość
+140 mm od fabrycznej (+deflektor)
Grubość
3 mm
Materiał
Akryl wysokiej wytrzymałości
Dopasowanie
Produkt dedykowany
Producent
PUIG (Motoplastic S.A.)
Zastosowanie
BMW F800GT
Kształt
Turystyczny z deflektorem
Wymiary (długość x szerokość)
610 x 370 mm (+deflektor)
Długość
+140 mm od fabrycznej (+deflektor)
Grubość
3 mm
Materiał
Akryl wysokiej wytrzymałości
Dopasowanie
Produkt dedykowany
Producent
PUIG (Motoplastic S.A.)
Obowiązkowy zakup, żeby zrobić z F800 prawdziwe GT
rating
2020-06-08
Szyba z deflektorem wystarcza dla kierowcy o wzroście do ok. 180cm. Mam prawie 190cm, więc przydało by się ze 4cm wyżej, ale różnica do oryginału jest i tak gigantyczna. Wykonanie samej szyby perfekcyjne, zawiasy deflektora mogły by być solidniejsze, ale działają dobrze. Warto dołożyć do wersji z deflektorem, obowiązkowo, jeżeli kierowca ma powyżej 170cm wzrostu. Szyba nie wibruje i nie pogarsza prowadzenia przy szybkiej jeździe. Montaż dość prosty, ale przydała by się lepsza instrukcja. Szkoda, że nie ma w opcji wyższego deflektora dla naprawdę wysokich turystów, wtedy było by idealnie.
rating
2017-08-11
szyba doszła na drugi dzień od zakupu produkt zgodny z opisem na stronie. Polecam plus za szybkość i opakowanie

RĘKOJMIA

Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte standardową rękojmią sprzedawcy (art. 558 kodeksu cywilnego). Dotyczy ona możliwych wad fizycznych produktu. Wszelkie problemy z zakupionymi towarami staramy się rozwiązywać bez zbędnej zwłoki i z korzyścią dla klienta. Jeżeli masz jakaś uwagę, problem lub po prostu pytanie - skontaktuj się z nami!

ZWROTY

Zgodnie z aktualnymi przepisami, osoba fizyczna dokonująca zakupu na odległość, ma prawo dokonać zwrot zakupionego produktu w terminie 14 dni od jego otrzymania.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu - przejdź na stronę Informacje o zwrotach - znajdziesz tam wygodny formularz zwrotu i instrukcję postępowania.

REKLAMACJE

Wszystkie sprzedawane produkty są nowe i są objęte standardową rękojmią. Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie znalazły się produkty wysokiej jakości, które będą Ci służyć długo i bez problemów.

Jeżeli jednak potrzebujesz zgłosić reklamację:

1) zgłoś problem telefonicznie lub mailowo (możesz podesłać zdjęcia!) - to przyspiesza procedurę reklamacyjną;

2) odeślij produkt na nasz adres: Jotes s.c. Lipowa 57, 55-040 Wierzbice dołączając kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi informacją.

Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów reklamacji.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie sklepu PUIG.

Zobacz także

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć