Galeria przedmiotu

Owiewka PUIG do BMW R1200R 15-18 (Touring, do BMW bez org. wspornika)

Owiewka PUIG do BMW R1200R 15-18 (Touring, do BMW bez org. wspornika)

- 8110F
790,00 zł
rating
Średnia 5/5 - komentarze: 2
Wysyłka od ręki.

Owiewka o długości 53 cm. Poprawia ochronę przed wiatrem o 97%. Świetny wygląd i idealnie dopasowany kształt do BMW R1200R. Model PUIG: 8110.

Kolor
  • Przezroczysty (W)
  • Lekko przyciemniany (H)
  • Mocno przyciemniany (F)
  • Czarny (N)
Dostępne od ręki inne kolory: 2x lekko przyciemniany (H).

Owiewka z serii PUIG Naked New Generation - przeznaczona do nowych motocykli, idealnie komponująca się z linią pojazdu.

Agresywny wygląd połączony z doskonałą ochroną przed wiatrem. Wykonane z 3 mm akrylu zapewniają doskonałą jakość optyczną.

Cena dotyczy owiewki oraz dedykowanego zestawu mocującego (komplet).

Poprawia ochronę o 97,0%

Poprawia ochronęprzed wiatrem na motocyklu o 97,0% - bez straty aerodynamiki (współczynnika cX), poprzez zmniejszenie siły działającej na kask z 11,38 gf/cm2 do 6,77 gf/cm2 oraz siły działającej na ciało kierowcy z 33,42 gf/cm2 do 0,15 gf/cm2.

Łączne ciśnienie rozproszone przez szybę PUIG jest równoważne 7,78 kg. Test przeprowadzony w wirtualnym tunelu aerodynamicznym PUIG. Środowisko testowe: prędkość 150 km/h, wzrost kierowcy 180 cm, pozycja standardowa, temperatura 20 stopni C, bez wiatru. Schemat znajduje się w galerii przedmiotu.

Zastosowanie:

  • BMW R1200R 2015-2018

Opis - dane techniczne

Zastosowanie
BMW R1200R
Wymiary (długość x szerokość)
530 x 360 mm
Długość
+250 mm od fabrycznej
Grubość
3 mm
Materiał
Akryl wysokiej wytrzymałości
Zestaw mocujący
W komplecie
Dopasowanie
Produkt dedykowany
Producent
PUIG (Motoplastic S.A.)
Zastosowanie
BMW R1200R
Wymiary (długość x szerokość)
530 x 360 mm
Długość
+250 mm od fabrycznej
Grubość
3 mm
Materiał
Akryl wysokiej wytrzymałości
Zestaw mocujący
W komplecie
Dopasowanie
Produkt dedykowany
Producent
PUIG (Motoplastic S.A.)

Test aerodynamiki

Wykres prezentujący test aerodynamiczny produktu

Pliki do pobrania 928.61k

Porównanie produktu

Grafika prezentuje porównanie różnych wersji produktu

Pliki do pobrania 530.51k

Instrukcja montażu

Schemat prezentuje dokładną instrukcję montażu produktu

Pliki do pobrania 1.03M
Bardzo trafny zakup. Polecam.
rating
2020-11-13
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Owiewka spełnia swoje zadanie w trasie (zrobiłem z nią ok 3000 km). Bardzo ładnie prezentuje się na motocyklu. wkomponowuje się w jego styl i linię. Cena OK. Jakość póki co bez zarzutu. Brak zarysowań po usuwaniu owadów :). Dostawa profesjonalna (DHL) na czas. Dobry i szybki kontakt ze sprzedawcą. Polecam.
rating
2017-05-12
Naprawdę fajny produkt - jakość wykonania i solidność montażu nie budzi zastrzeżeń. Dużym plusem są załączone zestawy montażowe dla posiadaczy oryginalnej "podstawki" dla owiewki fabrycznej oraz dla wersji bez jakiejkolwiek owiewki. Co do spełnienia swojej funkcji opływu powietrza- ja jestem dosyć wysoki, mam 185 cm, na ciało nie ma żadnego naporu, lecz mam nieco turbulencji wokół kasku. Niezbędny będzie deflektor, ale nawet już przystawienie wierzchu dłoni na górny kant szyby podczas jazdy pokazuje, że po jego zamontowaniu komfort będzie zdecydowanie wystarczający, hałas znacznie się obniża. Mówię o prędkościach rzędu 120-160 km/h.
BeforeAfter

RĘKOJMIA

Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte standardową rękojmią sprzedawcy (art. 558 kodeksu cywilnego). Dotyczy ona możliwych wad fizycznych produktu. Wszelkie problemy z zakupionymi towarami staramy się rozwiązywać bez zbędnej zwłoki i z korzyścią dla klienta. Jeżeli masz jakaś uwagę, problem lub po prostu pytanie - skontaktuj się z nami!

ZWROTY

Zgodnie z aktualnymi przepisami, osoba fizyczna dokonująca zakupu na odległość, ma prawo dokonać zwrot zakupionego produktu w terminie 14 dni od jego otrzymania.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu - przejdź na stronę Informacje o zwrotach - znajdziesz tam wygodny formularz zwrotu i instrukcję postępowania.

REKLAMACJE

Wszystkie sprzedawane produkty są nowe i są objęte standardową rękojmią - 24 mies. Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie znalazły się produkty wysokiej jakości, które będą Ci służyć długo i bez problemów.

Jeżeli jednak potrzebujesz zgłosić reklamację:

1) zgłoś problem telefonicznie lub mailowo (możesz podesłać zdjęcia!) - to przyspiesza procedurę reklamacyjną;

2) odeślij produkt na nasz adres: Jotes s.c. Lipowa 57, 55-040 Wierzbice dołączając kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi informacją.

Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów reklamacji.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie sklepu PUIG.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć